alucobond logo

Kompozītmateriāls ir materiāli kas sastāv no vismaz diviem atšķirīgiem materiāliem. Kompozīta materiāla fizikālās īpašības parasti būtiski atšķiras no tajā izmantoto materiālu īpašībām.
Alucobond uzņēmums ražo alumīnija kompozītmateriālus kas sastāv no diviem slāņiem plāna alumīnija un starpslāni, kura sastāvs ir atkarīgs no materiāla pielietošanas. Kompozītmeteriāls ir ekonomiskāks nekā caurejošs alumīnijs, jo lai iegūtu līdzīgus stingrības parametrus nāktos pielietot biezāku alumīniju un kā zināms metāli mūsdienās ir dārgi. Tādēļ izdevīgāk ir veidot starpslāni, kas piešķir meteriālam labākas īpašības.
Alucobond ražo šāda veida alumīnija kompozītmateriālus:

  • ALUCOBOND®

Tiek ražots no 1969. gada un izplatīts pa visu pasauli. Šis materiāls ir maksimāli ūdens necaurlaidīgs, izturīgs pret buktēm un plīsumiem. Nodrošina vieglu un ātru montāžu.

Ārējais alūminija biezums 0.5mm. Starpslānis sastāv no LDPE tipa polietilēna.

Pieejamas visdažādākas krāsu un virsmas apdares iespējas.

alucobond 001

 ALUCOBOND®PLUS

Galvenā atšķirība starp parasto Alucobond materiālu ir tā ka tā starpslānis sastāv no Polimēra kas pildīts ar minerāliem līdz ar to tas nodrošina lielāku ugunsdrošības pakāpi šim materiālam.

alucobond 002

 ALUCOBOND® A2

Šim materiālam piemīt liels plastiskums un tajā pašā laikā tas ir pietiekami stingrs lai tajā nerastos buktes. Tā vidējais slānis sastāv no minerāla pildijuma uz alumīnija dioksīda bāzes ar polimēra saisti.

alucobond 003

  • ALUCOBOND® design

Alumīnijs ir ilgmūžīgs materiāls tādēļ tā krās saglabājas ļoti ilgi. Šī priekšrocība dod iespēju radīt uz alumīnija virsmas unikālas bildes virsmas vai cirus attēlus. To visu var radīt sadarbība ar Alucobond speciālistiem.

alucobond 004

  • ALUCOBOND®ALUCORE                

Ir unikāls komposītmateriāls, kura starpslānis ir arī alumīnijs taču tas ir ļoti plāns un ir izlocīts (gofrēts). Šis starpslānis piešķir izstrādājumam unikālu stiprību pie salīdzinoši maza metāla patēriņa. Šim materiālam ir vislielāka pretestība uz lieci.

alucobond 005

 

ALUCOBOND® plus A2 ALUCORE® Spīduma pakāpe*
Viendabīgās krāsas

yes

yes yes yes 30-40%
Metāliskās krāsas
yes yes yes yes 30-40%
Krāsas ar efektu
yes yes yes   70-80%
Speltrālās krāsa
yes yes yes   > 80%
Dabīgs alumīnijs
yes yes yes-1   > 80%
Koka struktūra
yes yes yes    
Anodēšanas efekts
yes yes yes yes  
Design yes yes
Anodētie yes yes-1      
Falcēta virsma
yes yes yes    

yes-1pēc pieprasījuma

*Pēc Gardnera skalas

 

    Uzzināt cenu!