Saunu siltumizolācija

Siltumizolācijas materiāli  saunasatu 2011

 

 

 

Pielietojums: saunu un mitru telpu siltumizolācija

  • Paneļu lielums: 600 x 1200 mm
  • Biezums: 30 mm
  • Siltumvadāmība: λD 0.023 W/mK
  • Rievsavienojumi: Visām paneļa malām ir pilns rievsavienojum
  • Pārklājums: Abās paneļa pusēs alumīnija folijas pārklājum
 
 

Sauna bez rūpēm

SPU Sauna Satu ir piemērots, lai izolētu saunu sienas, griestus un citu telpu griestus, kurās izvietotas santehnikas ietaises. Izolācijas paneļi var arī tikt izmantoti citās telpās kā iekštelpu izolācijas slānis ar paneļu apšuvumu. SPU Sauna-Satu ir vienlīdz piemērots jaunceltnēm un renovācijai.
 

Efektīvs komplekts, kas ietaupa vietu

Pateicoties izcilai termoizolācijas kapacitātei, nepieciešamais SPU Sauna-Satu izolācijas daudzums būtu uz pusi mazāks, nekā, piemēram, nepieciešamais minerālvates daudzums. Pievienots akmens sienai, SPU Sauna-Satu izolācijas materiāls rada saunā vairāk kā 10 cm papildus telpas. Izolācijas paneļu alumīnija folijas virsma atstaro daļu siltuma starojuma, tādejādi uzlabojot konstrukcijas kopējo siltumizolācijas kapacitāti.
 

Ātri un vienkārši

SPU Sauna-Satu izolācijas paneļi ir viegli modificējami un piestiprināmi. Paneļus iespējams griezt, drupināt, urbt un naglot. Visiem paneļiem ir apmale ar pilnu rievsavienojumu, līdz ar to izolācijas slāņa uzklāšana ir ātra un droša. Ar vieglajiem paneļiem ir vienkārši rīkoties pat ļoti mazās telpās. SPU Sauna-Satu ir vienlīdz ideāli piemērots akmens un koka konstrukcijām.
 

Aizsargā konstrukcijas

SPU Sauna-Satu novērš pelējuma radītos bojājumus, jo izolatora uzbūve neļauj ūdenim piekļūt sienu un griestu konstrukcijām. Pilnīga ūdens izturība tiek nodrošināta ar izolācijas putu un alumīnija līmlentes izmantošanu paneļu savienojuma vietās un izolācijas apšuvuma galos.
 

Noturīgs un drošs

SPU Sauna-Satu nekaitē mitrums vai rukums, trūdēšana un pelējums. Tas ļoti labi iztur saunā valdošo mitru un karstu vidi. Pateicoties SPU Sauna Satu, konstrukcija ir optimāli hermētiska, norobežojot gan karstumu, gan mitrumu. Līdz ar to saunas uzsilšana ir droša, un tiek samazināts enerģijas patēriņš. SPU Sauna-Satu ilgstoši iztur +100°C temperatūru.
 

Pielietojuma veidi

Sienas un piekaramie griesti saunās un dušas telpās, kā arī citu telpu sienu un griestu konstrukcijas aprīkotas ar paneļu apšuvumu.

 

0
0
0
s2smodern

    Uzzināt cenu!