Dabīgā šīfera jumts - ekoloģiska alternatīva jūsu mājas celtniecībai!

 

Dabīgā šīfera (slānekļa) izcelsme:

Dabīgais šīferis ir radies no māla masas, kas pirms 350 – 450 miljoniem gadu jeb Devona periodā nogulsnējies jūras dibenā. Atrodoties lielā dziļumā un saņemot lielu spiedienu, šī masa sablīvējās, pārakmeņojās un vēlāk kalnu veidošanās procesā spiediena un temperatūras ietekmē kristalizējās.

 

Dabīgā šīfera (slānekļa) priekšrocības:

Dabīga izcelsme – pati daba miljoniem gadu atpakaļ radījusi šo materiālu. Dabīgā šīfera ieguvē un apstrādē netiek izmantoti piemaisījumi. Materiāls ir absolūti dabīgs un nekaitīgs veselībai. Nav problēmu ar materiāla utilizāciju.

Ilgmūžīgums – dabīgais šīferis ir noturīgs pret ārējo apstākļu ietekmi un kvalitatīvi uzliktam dagībā šīfera jumtam būtu jāsasniedz vismaz 250 gadu vecums. Salīdzinot materiāla ekspluatācijas ilgumu ar tā izmaksām, dabīgais šīferis ir ekonomiski izdevīgs.

Daudzveidīgums – pateicoties savām estētiskajām īpašībām, dabīgā šīfera jumts vai fasādes labi izskatīsies gan vēsturiskām ēkām, gan jebkura stila modernajā arhitektūrā.

Elegance – dabīgā šīfera jumts vai fasāde ar dabīgas izcelsmes krāsu niansēm un akmens individuālo struktūru piešķir ēkai īpašu vērtību un eleganci.

 

    Uzzināt cenu!