flenderflux 01

 

 

Flender-Flux sniega aizsargsistēmas ir efektīvs veids kā aizturēt sniega vai kustīgu daļiņu krišanu no jumtiem, tādējādi pasargājot cilvēkus no ievainojumiem un novēršot īpašumu bojājumus. Īpaša montāžas sistēma un neskaitāmi atšķirīgi modeļi un krāsojumu variācijas nodrošina šo sistēmu ātru un individuālu integrāciju jebkura tipa jumtā.

flender sniegs 001

 

 

Jauno alumīnija sniega aizsargsiju ar īpašu tai paredzētu balstu var izmantot gandrīz visiem tipveida jumtu klājumiem.

To var piegādāt ne tikai vara krāsā (ir noliktavā), bet arī visās citās pārbaudītās FLENDER standarta krāsās (no jaunās produkcijas).
Tā it tikai nostiprināta sniega aizsarga balstos (bez skrūvēm). Sakarā ar virsmas pārklājumu nav nepieciešama apkope un tīrīšana, jumta virsmas paliek tīras. Šai sijai ir ilgs mūžs, kā arī moderns un dekoratīvs risinājums, kas piemērots mūsdienu jumtu ainavai.

 

Universālie risinājumi

 

Universālie sniega aizsargbalsti specifiskiem jumtiem ar dekoratīvu dizainu

  Šeit piedāvātās priekšrocības ir palielinātā stabilitāte un ļoti īsais uzstādīšanas laiks. Turklāt sistēma izceļas ar individuālu dizainu, kas piešķir īpašu dekoratīvu pieskaņu mūsdienu jumtiem.
   
 
flender sniegs 002   flender sniegs 003
Aizsarga balsts Nr. 76b ar aizsargu Royal-Color krāsā  
   
 
flender sniegs 004   flender sniegs 005
Apaļkoka balsts Nr. 75 b ar apaļkoku  
   
 
flender sniegs 006   flender sniegs 007
Caurules balsts Nr. 69 b ar apaļu cauruli  
   
 
flender sniegs 008   flender sniegs 009
Taisnstūrveida caurules balsts Nr. 68 b ar taisnstūrveida cauruli  
   
 
flender sniegs 010   Laiks, kas nepieciešams universālā sniega aizsargbalstu montāžai ir ļoti īss un tai nav nepieciešamas skrūves un naglas. Balsti tiek vienkārši uzkarināti bez papildus latām. Vienkāršotā uzstādīšana ir paredzēta aizsargbalstam Nr. 76b, cauruļu balstam Nr. 69b un apaļkoka balsttam Nr. 75b.
   
 
flender sniegs 011   Sniega aizsargbalsts (piem. Royal-Color – karaliskā krāsa), kad tas tiek montēts savā  turētājā,  tiek nostiprināts pret plakanu spirālveida atsperi.
     
flender sniegs 012   Tā kā balsta augšdaļas zonā ir virzītāja ierobojums, vairs nav nepieciešams locīt spirālveida atsperi.
   
  Nākošos sniega aizsargus var piegādāt gandrīz visiem tipveida jumtu dakstiņiem, šīfera un skaidu jumtiem, cementa gofrētajām jumtu plāksnēm kā arī jumtu klājumiem ar elkoņveida šuvēm.
  Pieejami 6 standarta krāsās un visās RAL krāsās! 
  Jaunums: Vertikālo šuvju jumtu klājumi ar divējādu pielietojumu 
 

Vertikālo šuvju jumtu klājumi ar divējādu pielietojumu  un jauns risinājums tos ieskavojot vertikālajās šuvēs
Sniega aizsargbalstam Nr. 66 ir īpašs divējāds pielietojums: tam var tikt izmantoti 150 mm augsti sniega aizsargbalsti kā arī 25/25/2 izmēru taisnstūrveida caurules. Šī sistēma vertikālo šuvju jumtu klājumiem papildināta ar sniega aizturēšanas klipsi, kas ieskavojams caurulēs aizsardzībai pret ledusgabalu caurslīdi.
Sniega aizsargbalsts tiek nostiprināts vienkārši ieskavojot to vertikālajā šuvē.
Vienalga, vai tā izgatavota no alumīnija , klāta ar alumīnija pārklājumu vai ar augstas kvalitātes krāsu – jaunā sniega aizsargsistēma ir labi pārdomāta un izceļas ar savu eleganto dizainu.

   
 
flender sniegs 013    flender sniegs 014
0
0
0
s2smodern

    Uzzināt cenu!