artikel

Benders pamatu sistēma - pievilcīga, energoefektīva un ilgmūžīga

Veidojiet drošus pamatus, izmantojot mūsu pamatu elementus (Bender cokola elementi). Tie ir augstas kvalitātes elementi, aprīkoti ar siltumizolāciju un vertikāli rievotu betona apdari. Pievilcīgais dizains, nelielais svars un ērta uzstādīšana padara Benders cokola elementus par lielisku izvēli!

 

artikel vagg murning lattklinker610x348

l element grund1

grund varfor valja husgrund fran benders610x348 1610912022 rszw 30

meny sortiment grund170x150 765434821 rszww340h300 30

sockelelementl rgb 1995972807 rszww420h420 30

 

 

Apraksts

Pamati ir svarīgi. Tiem jāspēj noturēt mājas slodze vismaz 100 gadus. Benders pamatu elementi (Bender cokola elementi) ir izgatavoti no betona ar stiklšķiedras armējumu. Tiem ir rievota betona apdare un putu polistirola (EPS) izolācija. Lai atbilstu visiem celtniecības projektiem, elementi ir pieejami dažādās formās un izmēros. Benders ir vienīgais ražotājs, kura pamatu elementi ir apstiprināti attiecībā uz termisko pretestību (R vērtība) un slodzes izturību. Tas nozīmē, ka mūsu klienti iegūst izturīgus, ekonomiskus un siltus pamatus savām ēkām. Zemāk mēs sniedzam sīkāku informāciju par vēl vairāk Benders pamatu priekšrocībām.

 

Pievilcīgi, droši un izturīgi

 Mēs esam samazinājuši mūsu pamatu elementu svaru, piešķirot tiem 10 mm biezu ar šķiedrām armētu betona pārklājumu. Betons tiek izliets uz augstas kvalitātes putu polistirola. Tas nodrošina izcilu izturību un piemērotību. Netiek izmantoti pielīmēti dekoratīvie paneļi, kas var nobīdīties, salūzt vai, sliktākajā gadījumā, atdalīties no putu polistirola. Sniega tīrīšana un ārējās gaismas ietekme nerada problēmas. Ja tomēr rodas bojājums, tos var viegli novērst, izmantojot parasto cementu. Arī ilgmūžības apvienošana ar pievilcību nav slikta lieta. Tāpēc Benders pamatelementiem ir vertikāli rievota virsma, kas nodrošina spēcīgu un estētiski patīkamu izskatu.

Pārliecinieties, ka jūsu lielākais ieguldījums balstās uz pievilcīgiem, drošiem un izturīgiem pamatiem - izmantojiet Benders cokola elementus!

Labi nosiltināti un ekonomiski

Mūsu elementi ir pieejami augstumā no 300 līdz 900 mm, kas ļauj izvēlēties jūsu mājas pamatu siltumizolācijas biezumu no 200 līdz 800 mm. Mēs izmantojam augstākās kvalitātes putu polistirolu kā mūsu standarta pamatni. Tā kā novērojamā tendence ierīkot biezāku siltumizolācijas kārtu pamatu plaknei, mēs esam pārliecināti, ka mūsu klienti to ievēro un novērtē.

Kas nosaka pamatu dizainu?

Pateicoties augstās kvalitātes putu polistirolam, Benders cokola elementi ir paredzēti, lai izturētu smagas slodzes. Tāpēc mēs arī iesakām saviem klientiem izvēlēties pietiekami izturīgu pamatu siju, kas ir vismaz 300 mm plata (vēlams 400 mm). Garāžām labs risinājums ir 200 mm plata sija.

Efektīva grīdas apsilde

Daudzi cilvēki savā plānotajā mājas dizainā iekļauj grīdas apsildi. Speciālisti var palīdzēt izvēlēties jūsu mājas vajadzībām pielāgotu grīdas apsildes sistēmu. Pirms būvēšanas, būtiski zināt ieeju, logu, sienu un vannas istabas izvietojumu.

Aizsardzība pret salu

Parasti, jo tālāk uz ziemeļiem būsiet, jo vairāk iemesla ir aizsargāt savus pamatus ar putupolistirola siltumizolāciju pa pamatu perimetru. Tas attiecas uz ēkas būvēšanu vietā, kur var būt problēmas ar salnām.

Aizsardzība pret radonu

Radons ir vidē dabiski atrodama radioaktīva gāze. Radons ir bezkrāsains, bez smaržas un garšas. Gāzveida stāvokļa dēļ radons brīvi pārvietojas augsnē, var sasniegt atmosfēru un iekļūt ēkās. Iekštelpas radons no zemes galvenokārt sasniedz caur plaisām un atverēm grīdā / pamatnē. Radons ir gāze, kas var radīt kaitējumu veselībai. Stabils pamats ar zemu plaisāšanas risku, kas izolēts ar PE foliju, samazina radona iedarbības risku.