SIA "Jumti un Fasādes" dibināta 2000. gadā.

 

 

 

Kādreiz uzņēmuma pamata darbība bija niedru jumtu montāža.  Uzņēmuma vadītājam – jumiķa amata meistaram Armandam Liedem ir 20 gadu niedru jumtu ieklāšanas darbu veikšanas un vadīšanas pieredze. Niedru jumiķa amatu A.Liede savulaik apguva gan Latvijā, gan Vācijā, Lejassaksijas apgabalā un pats pa šiem gadiem ir apmācījis daudzus prasmīgus šī amata veicējus. SIA "Jumti un Fasādes" veikusi niedru jumtu ieklāšanas darbus ne tikai visā Latvijā, bet arī Vācijā, Šveicē, Dānijā, Anglijā un Krievijā.

 
SIA "Jumti un Fasādes" nodarbojas ar kvalitatīvu, ekoloģiski tīru jumta materiālu – māla un betona dakstiņu, dabīgā šīfera, kapara, titāncinka, hidroizolācijas materiālu un zaļo jumtu sistēmu tirdzniecību.
Uzņēmums ir tādu gadu desmitiem pieredzes bagātu Vācijas rūpnīcu kā Erlus Baustoffwerke, Nelskamp, KM Europa, Rheinzink,  ZinCo, Flender, Wolfin, Ratscheck ,Schehtl , Schlebach, kā arī Spānijas ražotāja Samaca un Austrijas rūpnīcas Stubai pārstāvis Latvijā. Mūsu pārstāvētie jumtu būvmateriāli izgatavoti no dabīgām izejvielām rūpnīcās, kas rūpējas par ražošanas procesa nekaitīgumu dabai. Mēs iestājamies par ekoloģiski tīru, arhitektoniski skaistu un ilgmūžību jumta segumu, kas kalpos vairākām paaudzēm.

 

 SIA JUMTI UN FASĀDES

LV40003491306

Lizuma iela 5j, Rīga, LV-1006,

Latvija

 
 

ofiss jumti un fasades