Image

SVK šķiedrcementa fasādes paneļi piedāvā bezgalīgas iespējas. Radiet savu projektu kā dārgakmeni, kurā radošumam nav robežu. Plašais standarta krāsu klāsts katram projektam var piešķirt unikālu raksturu. SVK šķiedrcementa fasādes paneļi ir pieejami dažādos standarta izmēros. Šajos izmēros iespējams izveidot gandrīz visas formas. SVK šķiedrcementa fasādes paneļu klāsts piedāvā plašas iespējas gan jaunbūvei, gan atjaunošanai. Iedvesmojieties savam projektam, izvēloties SVK šķiedrcementa fasādes paneļus.

 

Montāža

SVK piedāvā virkni paņēmienu, kā izturīgi piestiprināt šķiedrcementa fasādes paneļus. Ir iespējama redzama vai slēpta stiprināšana atkarībā no paneļu biezumiem.

 

SKRŪVĒŠANA

Visus SVK šķiedrcementa fasādes paneļus var piestiprināt ar skrūvēm uz (koka vai metāla) nesošās konstrukcijas. Šim nolūkam mēs piedāvājam fasādes paneļu skrūves ar apaļu galvu ar pārklājumu pielāgotā krāsā. Skrūves skrūvē perpendikulāri iepriekš urbto skrūvju caurumu vidū.

KNIEDĒŠANA

Visus SVK šķiedrcementa fasādes paneļus var piestiprināt pie metāla apakškonstrukcijas, izmantojot kniedes. Kniedes ir pieejamas tādā pašā krāsā kā fasādes panelis.

 

 

LĪMĒŠANA

SVK šķiedrcementa fasādes paneļus var līmēt ar fasādes paneļu līmēšanas sistēmu, kas paliek elastīga un ir īpaši izstrādāta mūsu fasādes paneļiem. Šī līmēšanas sistēma sastāv no abpusējas, pašlīmējošas sloksnes un līmes sloksnes. Instalējot fasādes paneļus, noteikti iepazīstieties ar līmes ražotāja norādījumiem.

NEREDZAMIE STIPRINĀJUMI

SVK šķiedrcementa fasādes paneļu stiprība nozīmē, ka tos var uzstādīt arī ar neredzamiem mehāniskiem stiprinājumiem. Šajā gadījumā paneļa aizmugurē ir uzstādīti stiprinājuma punkti uz enkuriem. Pēc tam šos stiprinājumus izmanto, lai paneļus piestiprinātu pie piemērotas nesošās konstrukcijas. Šī piestiprināšanas metode ir ļoti stilīga, un tās rezultāts ir ļoti gluds.

 

 

kaltalogsTEHNISKIE DATI - MONTĀŽA - RASĒJUMI