aurubis logo

Vienmēr mainīgais kapars / varš – individuāliem arhitektūras risinājumiem

Kapara jumta segums – estētisks izskats un iespējas izveidot sarežģītas konfigurācijas iesegumus un detaļas. Varš ir metāls ar unikālām īpašībām, piemēram, dabiska oksidācija un patinēšana. Pieejams dažādās vecuma pakāpēs oksidēts kapars un patinēts kapars. Kapara jumta segums ir jumts, kuram nav iesegšanas temperatūras ierobežojumu.

Apraksts

Varam kā celtniecības materiālam ir unikālas īpašība, piem. dabiskā oksidācija un patinēšana. Ar terminu "patina" parasti apzīmē vecinātu kaparu, bet tas ir arī aizsargpārklājums, kas parādās uz vara, piešķirot tam ilgu kalpošanas laiku un pastāvīgi mainīgo virsmu.

 

Izbaudi Nordic Kapars

Nordic Kapars ir Aurubis kapara skārds arhitektūras pielietojumiem, piem. fasādēm un jumtiem. Nepārspējamais rūpnīcā pielietoto virsmu apstrādes klāsts nodrošina kapara /vara tūlītēju oksidāciju un patinēšanu, lai izveidotu dažāda vecuma pakāpes oksidētu kaparu un patinētu kaparu.

Nordic Kapars kapara jumta segums ir individuāls arhitektūras risinājums, ēku ilgmūžībai un atbildīgam mantojumam nākamajām paaudzēm.

 

Kapars arhitektūrā

 

Vara unikalitāte

 • Varš ir skaists, izturīgs un mūžīgs metāls ar unikālām īpašībām un snieguma priekšrocībām.
 • Izturība un apkopes brīvība, pateicoties patinējuma nodrošinātajai pretkorozijas aizsardzībai jebkuros atmosfēras apstākļos.
 • Izcils, nenoteikts mūža ilgums parādīts simtiem gadu un bez apakšējās korozijas problēmām.
 • Zemas“ visa mūža ”izmaksas.
 • Viegla apstrāde jebkurā temperatūrā un bez trausluma aukstā laikā.
 • Zema termiskā kustība un augsta kušanas temperatūra, kas karstā laikā novērš stiepšanos.
 • Izmantojams kā plakans, izliekts vai slīpēts dizains pie jebkura slīpuma.
 • Netoksiska apstrāde un iespaidīgas pretmikrobu īpašības, kas ideāli piemērotas arī saskares virsmām ēku iekšienē, piem. durvju rokturi un gaismas slēdži.
 • Labi izmantojams kopā ar citiem augstas kvalitātes materiāliem.

 

Arhitektūras iespējas

Varš bija viens no pirmajiem metāliem, ko izmantoja cilvēks, un tas ir viens no mūsu vecākajiem celtniecības materiāliem. Ar 20. gadsimta sākumu un starptautiskā modernisma kustība no vara vēsturiskā kā izturīga jumta materiāla nozīmes pārvērtās par elastīgu arhitektūras apdares materiālu jebkurai virsmai, ieskaitot fasādi.

Tā rezultātā mūsdienu arhitekti ir koncentrējušies uz varu kā slāni, kas pārklāj visas virsmas, lai uzlabotu ēku formu un saglabātu materiālu nepārtrauktību.

Turklāt pieaug interese par vara izmantošanu interjera dizainā.

 

Veidi

Vairākus gadu desmitus Aurubis ir izstrādājis nepārspējamu rūpnīcā pielietotu virsmas apstrādes paņēmienu klāstu, lai nodrošinātu dažādas vara oksidācijas un patinēšanas pakāpes fasādēm un jumtiem. Plašajā produktu klāstā ietilpst oksidēts vara skārds ar brūnu oksidācijas intensitāti un patinēts vara skārds ar zaļu vai zilu toni.

Vara skārds Nordic Standard
Oksidēts kapara skārds Nordic Brown
Vara skārds Nordic Green
Kapara skārds Nordic Blue
Vara cinka skārds Nordic Brass
Vara - alvas skārds Nordic Bronze
Vara skārds Nordic Royal
Vara skārds Nordic Turquoise

 

Vara iepriekšēja oksidēšana un iepriekšēja patinēšana

Rūpīgi kontrolētā ražošanas procesā vara loksnes tiek iepriekš oksidētas vai iepriekš patinētas, lai nekavējoties iegūtu to pašu brūno oksidēto un zaļo vai zilo patinēto virsmu, kas laika gaitā dabiski attīstās vidē. Iepriekšējs patinēšanas process veicina dabiskas patinēšanās veidošanos, pateicoties apkārtējās vides iedarbībai, atkarībā no vietējiem atmosfēras un nokrišņu apstākļiem.

 

Kapara virsmu apdare un formas pēc pasūtījuma

Mēs kopā ar dizaineriem pastāvīgi izpētām jaunas pēc pasūtījuma izgatavotas virsmas apdares iespējas un vara formas. Tas ietver ne tikai attēlveidošanas vai teksta drukāšanas virsmas, profilētas loksnes un presētas virsmas, bet arī perforētas vai paplašinātas vara skārda loksnes un vara skārda ruļļi.

 

Plānošanas un uzstādīšanas atbalsts

Kā uzticams partneris mēs arī sniedzam palīdzību plānošanā un uzstādīšanā. Instalācijas paņēmieni un sistēmas palīdz noteikt arhitektūras raksturu ar faktūru un mērogu - sākot no tradicionālajām vara skārda valcprofila uzstādīšanas metodēm līdz paneļiem, kasetēm un citām saliekamām sistēmām.

 

Vara jumta izskats laika gaitā mainās. Iepazīstieties ar patinējuma dabisko attīstību kā vienu no vara unikālajām īpašībām šeit.

 

  Uzzināt cenu!