artikel

 Pievilcīga, energoefektīva un ilgmūžīga pamatu sistēma

Veidojiet drošus pamatus, izmantojot  zviedru cokola elementus. Tie ir aprīkoti ar augstas kvalitātes siltumizolāciju un vertikāli rievotu betona apdari. Pievilcīgais dizains, nelielais svars un ērta uzstādīšana padara zviedru cokola elementus ar apdari par lielisku izvēli!

 

  "Cokola elementi"   "Cokola elementi"   "Cokola elementi"   "Cokola elementi"   "Cokola elementi"   "Cokola elementi"

 

 

 

Apraksts

Pamati ir svarīgi. Tiem jāspēj noturēt mājas slodze vismaz 100 gadus. Šie zviedru cokola elementi ir izgatavoti no betona ar stiklšķiedras armējumu. Tiem ir rievota betona apdare un putu polistirola (EPS) izolācija. Lai atbilstu visiem celtniecības projektiem, cokola elementi ir pieejami dažādās formās un izmēros. Šie cokola elementi ir apstiprināti attiecībā uz termisko pretestību (R vērtību) un slodzes izturību. Tas nozīmē, ka mūsu klienti iegūst izturīgus, ekonomiskus un siltus pamatus savām ēkām. Zemāk mēs sniedzam sīkāku informāciju par šīs pamatu sistēmas priekšrocībām.

 

Pievilcīgi, droši un izturīgi

 Cokola elementiem ir samazināts svars, pateicoties 10 mm biezam ar šķiedrām armētam betona pārklājumam. Betons tiek izliets uz augstas kvalitātes putu polistirola. Tas nodrošina izcilu izturību un piemērotību. Netiek izmantoti pielīmēti dekoratīvie paneļi, kas var nobīdīties, salūzt vai, sliktākajā gadījumā, atdalīties no putu polistirola. Sniega tīrīšana un ārējās gaismas ietekme cokola elementiem nerada problēmas. Ja tomēr rodas bojājums, tos var viegli novērst, izmantojot parasto cementu. Arī ilgmūžības apvienošana ar pievilcību nav slikta lieta. Tāpēc cokola elementiem ir vertikāli rievota virsma, kas nodrošina spēcīgu un estētiski patīkamu izskatu.

Pārliecinieties, ka jūsu lielākais ieguldījums balstās uz pievilcīgiem, drošiem un izturīgiem pamatiem - izmantojiet zviedru cokola elementus ar apdari!

Labi nosiltināti un ekonomiski

Cokola elementi ir pieejami augstumā no 300 līdz 900 mm, kas ļauj izvēlēties jūsu mājas pamatu siltumizolācijas biezumu no 200 līdz 800 mm. Mēs izmantojam augstākās kvalitātes putu polistirolu kā mūsu standarta pamatni. Tā kā novērojama tendence ierīkot biezāku siltumizolācijas kārtu pamatu plaknei, mēs esam pārliecināti, ka mūsu klienti to ievēro un novērtē.

Kas nosaka pamatu dizainu?

Pateicoties augstās kvalitātes putu polistirolam, zviedru cokola elementi ir paredzēti, lai izturētu smagas slodzes. Tāpēc mēs arī iesakām saviem klientiem izvēlēties pietiekami izturīgu pamatu siju, kas ir vismaz 300 mm plata (vēlams 400 mm). Garāžām labs risinājums ir 200 mm plata sija.

Efektīva grīdas apsilde

Daudzi cilvēki savā plānotajā mājas dizainā iekļauj grīdas apsildi. Speciālisti var palīdzēt izvēlēties jūsu mājas vajadzībām pielāgotu grīdas apsildes sistēmu. Pirms būvēšanas, būtiski zināt ieeju, logu, sienu un vannas istabas izvietojumu.

Aizsardzība pret salu

Parasti, jo tālāk uz ziemeļiem būsiet, jo vairāk iemesla ir aizsargāt savus pamatus ar putupolistirola siltumizolāciju pa pamatu perimetru. Tas attiecas uz ēkas būvēšanu vietā, kur var būt problēmas ar salnām.

Aizsardzība pret radonu

Radons ir vidē dabiski atrodama radioaktīva gāze. Radons ir bezkrāsains, bez smaržas un garšas un var radīt kaitējumu veselībai. Gāzveida stāvokļa dēļ radons brīvi pārvietojas augsnē, var sasniegt atmosfēru un iekļūt ēkās. Iekštelpas radons galvenokārt sasniedz caur plaisām un atverēm grīdā / pamatnē. Tāpēc mūsu pamatu sistēma ir lielisks risinājums. Vairāk informāciju skatiet bukletā Cokola elementi ar apdari.