Nelskamp "SolarPowerPack" (SPP)

Nelskamp "SolarPowerPack" (SPP) ir vizuāli neuzkrītošs barošanas bloks apkurei un karstajam ūdenim. Saules kolektori pēc formas un krāsas ir identiski Finkenberg dakstiņiem, padarot tos praktiski neredzamus uz jumta. Pateicoties ļoti efektīvajai tehnoloģijai, tie visu gadu apgādā māju ar apkures enerģiju un karsto ūdeni.


PRODUKTA PRIEKŠROCĪBAS
Nepārspējama jumta estētika Jumta kolektora izmantošana visu gadu Kolektora laukums ir lietojams pat tumsā, lietū un ziemā Vienkārša saules enerģijas jumta dakstiņu kolektoru uzstādīšana Nav pārkaršanas draudu Lēta, alternatīva enerģijas piegāde Pilnībā automatizēta vadība darbam vasarā/ziemas t.sk. atkausēšanas funkcija

Princips ir vienkāršs: kolektors tika veidots precīzā saskaņā ar Finkenberg jumta dakstiņu profilu. Tas ir dubultsienu alumīnija pilnas virsmas absorbētājs ar pulvera pārklājumu, kas ir gatavā veidā uzmontēts uz Finkenberg jumta dakstiņa. Speciāls solārais šķidrums plūst cauri kolektoriem un absorbē siltumenerģiju no tiešā saules starojuma un apkārtesošā siltuma. Šī kombinācija ļauj iegūt augstu temperatūru kolektorā jau pēc īsa ekspozīcijas laika, tādējādi sasniedzot ļoti augstu efektivitāti. Jumta absorbētāja apakšējā daļa un tajā cirkulējošais solārais šķidrums vienmēr darbojas apm. 6–10 grādus zem jumta apkārtējās vides temperatūras. Solārais šķidrums absorbē enerģiju, pateicoties temperatūras starpībai starp jumtu un caurplūdes gaisu. Daudzos gadījumos tas rada ievērojami augstāku temperatūru nekā āra temperatūra.

TEHNISKIE DATI
Garums 390 mm
Platums 210 mm
Kolektora svars 0,65 kg
Svars t.sk. jumta dakstiņš 5,1 kg
Savienojumu diametrs DN 8
Maks. darba spiediens 1,3 bāri
Darba spiediens 0,9 bāri
Nominālais plūsmas ātrums 1,3 m³/h
Spiediena zudums 0,09 mbar
Daudzums/m² 10 gab.
Maks. dīkstāves temperatūra 30-40 C virs āra temperatūras
Spiediena zudums uz jumta 30 m² 300 mbar
Min. jumta slīpums 25
Uzstādīšanas vienība kā taisnstūris ar min. 9 rindām (apm. 3 m) un maks. 13 uzliktām rindām
Saules kolektora ieguvums ar WP apm. 550 W/m²
Termiskā absorbētāja ieguvums apm. 300 W/m²
Nepieciešamais virsmas laukums siltumsūkņa darbībai apm. 3,0 m² / kW apkures jauda
Darbības ierobežojums -15 °C sālsūdens ieplūde
Vispārējs darbības ierobežojums -30 °C apkārtējā temperatūra
Var tikt mainīti bez brīdinājuma.